Hakkımızda

ALS Laboratuar Cihazları Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 16 yılı aşkın süredir “Metalografi ve Sertlik Ölçme” alanında dünya lideri Struers A/S firmasının Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu süre zarfında müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sağlayarak sektörde yerini alan firmamız daha sonra Sertlik Ölçüm Cihazları üretiminde iddialı Avusturya menşeeli Emcotest ve Japon menşeeli Matsuzawa firmalarının distribütörlüğünü de alarak ürün portföyünü genişletmiştir.

Yurtdışında uzman kadrolarca eğitilen personelimiz satış, satış sonrası ve teknik destek alanlarında en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firmamız seçkin ürünleri ile dünya çapında kendi alanında insan gücü ve teknolojinin en iyi uyumunu sağlayan, yeniliklere açık en son teknoloji içeren cihazları ülkemize getirerek kalite konusunda müşterilerimizin dünya pazarlarında rekabet edebilmelerini kolaylaştırmaktadır. Uzman kadrosu, kalitede güvenilirliği ile sektörde gelişmeyi ve yenilikleri bünyesinde barındırmayı kendine amaç edinen firmamız kullanıcıların beklenti ve fikirlerine değer veren ve “Tam Hizmet”; anlayışını benimseyen bir firmadır.

Teknoloji lideri firmalarla çalışıp, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışımız ile Türkiye genelinde 2000 kullanıcıya hizmet götürmekteyiz.

İlkemiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olup hedeflerimiz her zaman “Daha Kaliteli” ,
“Daha Hızlı” , “Daha Ekonomik” olarak tespit edilmiş ve uygulanmaktadır.
ALS Laboratuar Cihazları Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti., 2002 yılında başlayan süreçte aynı ilkeler doğrultusunda kurulmuş ve bugün merkez ofisi İstanbul’da olmak üzere Türkiye genelinde bayi, yaygın satış noktaları ve çalışanları ile çalışmalarına devam etmektedir.